Kapitola druhá: Au!

17. dubna 2010 v 9:07 | džejkej |  Džejkejův průvodce po galaxii
Au.

Tak by se dala jedním citoslovcem popsat mé dnešní probuzení. Nebojte však, nebudu tady psát o tom, kolik jsme toho vypili, nebo jiné věci, kterými se jisté sorty lidí velmi rády chlubí. Zůstanu prostě u toho 'Au' :-)

Páč je třeba udržovat blog aktuální, vzal jsem do ruky virtální brk (což mi připomíná, že musím koupit bombičky do mého pera nevirtuálního) a dal jsem se do díla.

Je sobota. ráno. Ale to vše si jde přečíst v titulku zprávy. Proto přispěju něčím originálnějším. Je polojasná obloha a celkem chladno. Ale tak jakože fajně chladno. Takové to chladno, které je, když se v létě probudíte někde v přírodě, popř. ve spacáku na náměstí (nehledejte v tom tu souvislost s prvním odstavcem - to spaní na náměstí bylo vážně plánované :-) O tom bych tež mohl někdy napsat, jsou to zajímavé vzpomínky). Tak, a když už víte, jak je venku a také, jak je mě, můžu směle pokračoovat.

Předevčírem jsem se stal z právního hlediska zletilcem (zní mi tam moc to 'letilec' ... a to ve mě evokuje něco hooodně starého... :-P). Co jsem ale chtěl říct, že duší jsem stále někde... no... ani ne tak mlád, ale... řekněme jinde :-). Krásné na tomto výročí je to, že mají lidi pocit jakože si zasloužíte nějaký extra dárek, no a tak se mě nenápadně zeptali co bych si přál(tedy větou "Co bys chtěl na narozeniny? Klidně něco většího, je to 18, tak bychom ti to i koupili"). Po krátkém váhání jsem sdělil svůj sen.. tedy jeden z nich - elektrickou kytaru. No od té doby už uplynulo pár dní.. týdnů.. možná i měsíců. A nyní konečně je právem má. Má kráska popraskaná (schválně). Mou lásku akustickou však nezanedbávám a to ji dokazuji třeba tak, že jsem s ní nahrál v pořadí páty song (jakože můj autorský) na BendZoun. Určitě si to poslechněte. Je to song Efektivita. Ale poslechnout si je můžete všechny :-). Abych nemluvil jen o kytaře, dostal jsem i knížku o hře na ni (skoro jakoby mi naznačovali "To tvoje 'hraní' se nedá poslouchat, tak si to přečti" :-D). Nu což. Mám radost :-). A dostal jsem i trsátka, heč! A s drakama! Heč! A od tlapky! Dablheeeč! :-)

No včera jsme to pěkně oslavili ve fajn restauračce. A nebýt toho současného "Au!", mohl bych napsat, že jsem asi chvilkově šťastný člověk :-)

Váš (skoro až vaše :-P) džejkej
¨
PS: to nej nakoneeeeeec: ROFLCOPTEEEEER! :-D

<-- no není boží?! :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama