Kapitola první - ahoj světe

14. dubna 2010 v 13:43 | džejkej |  Džejkejův průvodce po galaxii
Nuže vítejte v mém průvodci. A dovolte abych vás přivedl tak trochu do mého světa. Tedy vzhledem k tomu, že si to možná čtete, už v něm de facto jste. No to už smrdí filozofií, nechme toho.

Takže půjdu rovnou k věci. Zrovna jsem dohrál na kytaru (střídavě elektrickou <někde jsem četl, že lidi hrající na elektriku jsou děsně sexy> a akustickou <v tomto případě to je zase moje sugesce, že hráči na akustiku jsou zase takoví ti romanťáci>). Ráno jsem totiž u kafe (které je mou neřestí) složil takový částečný text, který jsem chtěl zhudebnit. Když jsem se dozvěděl, že mám den volna (což se o těch chudácích, co píšou maturitní písemky říct nedá - ach, kdo bude za rok litovat mě? :-D ) dal jsem se do skládání hudby. Nakonec jsem se rozhodl, že to asi nahraju na akustiku (pro neznalce už mám 4 hotové songy na BendZounu). Refrén jsem složil po chvilce a docela se mi líbí.. je to taková rychlá, mírně melancholická záležitost. Jednou to bude hitovka! Sloka byla větší oříšek, který jsem snad zdárně vyřešil.. takže dopsat zbytek textu a je to.

Z nahrávání na elektriku, kdy jsem si trošku otestoval kombo (a taky nervy sousedů :-) )mě teď mírně bolí hlava... huh. Nu což, dám si pauzu při psaní této kapitoly.

Určitě jste si všimli názvu mé rubriky. Omlouvám se tomu, kdo to bere jako krádež, já to beru jako vypůjčení si názvu mého oblíbeného filmu (tedy jakože spíš knihy, kterou jsem ale neměl tu čest číst). Je to prostě parádní záležitost - vtipná, sci-fi a hlavně taková.. prostě celkově fluidoidní (jako že má fluidum :-) ).

Jinak si dnes užívám poslední den neplnoletosti. Zvláštní pocit (nebo je to ta bolest hlavy? :-D ). Na každý pád, zítra už budu velkej kuk :-P . Co pak? Oženit se, zplodit syna a zasadit srom? :-) To už nechám osudu. COž mi připomíná další myšlenku co mě krom textu ráno napadla. Něco jako "Až mě bude soudit soudce, dám mu soudek" Už si to přesně nepamatuju.. .škoda.

No myslím, že už jsem toho na první kapitolu napsal až až. Tak snad se zas někdy ozvu.

Váš Džejkej (už si na to jméno zvykám :-) )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama