16. května 2010 - fotbál :D

16. května 2010 v 15:28 | tlapka |  potlapkanej svět
WÁÁÁÁU, tak jsem si to včera vyzkoušela, jaké to je, jít na fotbal :P
Každopádně z té druhé strany - nebyla jsem fanoušek, ale pořadatel :P


Zvláštní, člověk jde poprvé na fotbal, a zrovna jako pořadatel. :D
S kamarádkou Pájou jsme došly, vyfasovaly "žabky" = zelené pořadatelské vestičky a rozdělili nás na brány. My s Pájou byly na té hlavní, která ten den byla úplně v klidu, až na 4 chlapce, kteří skrz hospodu přeskakovali bránu.. Jeden to trochu nevychytal a zlomil si nohu vejpůl. :/ Chudák..

Dostala jsem za úkol otravovat každou paní a nahlížet do tašek se slovy: "Dobrý den, bezpečnostní kontrola, můžete mi prosím ukázat obsah vaší tašky? ... Děkuji." :D Některé už to znaly, tak mi tašku ukázaly rovnou, s některýma jsem si i popovídala o tom, jestli nemají náhodou granáty nebo pušky a nakonec to dopadlo všechno fajn. :)

Kluci, kteří tam byli s námi, kontrolovali pány.. celkem legrace. :P

Říkala jsem si, že tam beztak nikoho známého nepotkám.. a ono né, potkala jsem oba bratránky, spolužáka a spoustu dalších známých. :D

Po skončení jsme se vrátili na základnu a vyfasovali penízky... Na to, jak jsem se začátku byla vyklepaná, to byla celkem pohoda a stálo to za to.. že bych příště šla zase? :D Uvidíme.. :P

Brigády jsou vlastně fajn.. už se těším na nějakou další. :) Aspoň se nenudím doma a jsem večer příjemně unavená... :P

Včera jsem vlastně byla ještě v našem KaLrUtBu, neboli Klub Artu, kde byla párty s názvem Saturday Night a DJe dělal můj kamarád ze školy. Hraje fakt perfektně.. Byla jsem tam dvě hoďky, pak jsem už šla domů, protože jsem byla fakt unavená, ale za tu dobu, co jsem tam byla, hrály pecky jak se patří..

Například:

GNARLS BARKLEY - CRAZY


AMANDA LEAR - GIVE A BIT OF MMM TO ME


Ta hudba mě dostává ♥.. a taky zpracování toho videa vypadá zajímavě. :D
(a to nadšení těch lidí na konci.. zajímalo by mě, jestli jim ukazovali cedulky "SHOW ENTHUSIASM" a "APPLAUSE" nebo se jim to zkrátka tak moc líbilo.. :P)

Tož já už se loučím.. další pecky zase jindy. :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama