Kapitola desátá - Pan Vajíčko

26. května 2010 v 21:01 | Džejkej |  Džejkejův průvodce po galaxii
Cha! Není tomu tak dávno, co byly mé stránky (totiž jedny z mnoha - dovolte mi mírně samolibé 'heč!') zveřejněny na jiných. Tož potěšilo to... taková nečekaná reklama to byla. No a tak jsem si řekl, že to těm stránkám věnujícím se vodnímu lyžování vrátím a udělám jim, spolu s panem Vajíčkem, protireklamu. Viď brácho. *křup* (to jsem jen poplácal pana Vajíčka po zádech)

Tááákže teď vám ve společnosti... no... už nejspíše pana Omelety představím ony tajemné stránky. Nejprve bych měl uvést adresu. Táák tedy:www.skicak.blog.cz . Jak vidíte, jako adresa byla vtipně použitá složenina slov i jazyků. Tedy 'ski' (lyže) a 'cak' (což je české citoslovce cák napsané bez čárky, na které si internet nehraje - pominuli nově zavedené domény .eu, které to už umožňují, ale o tom kdyžtak v nějakém technickém článku...). Spojímeli tedy tyto slova vtipně do sebe, zjistím, že jde skutečně o vodní lyžování.

A co na těchto stránkách tedy najdete? No v prvé řadě vás ošplouchne mírně otřepaný dyzájn, který však má stále něco do sebe. Tedy ne že by byl nějaký nelíbivý, to ne! Jen mi prostě starý pergamen (či jak se to odborně nazývá) nesedí k vodnímu sportu. Vždyť papír se ve vodě musí rozmočit! No prostě podivná volba.

Pojďme se ale věnovat obsahu. Pokud jste čekali nějaké rady pro začínající lyžaře, či éšop s potřebami pro tento adrenalinový sport, nejspíše budete zklamáni. Zklamání však jistě rychle zažene vlna fajn humoru, kterým jsou stránky přímo nasáklé. Ať už jde o básně, vyprávění o prapodivné kaubójské partičce, či jen prosté výlevy zážitků, ze všeho by se dal tento osobitý humor žďímat.

A to jsme se ani nezmínil o umělecké tvorbě, která je nedílnou součástí těchto stránek. Nejde přitom o žádné narychlo sečmárané doprovodné splácaniny jako je tomu zde, nýbrž o plnohodnostná díla.

No myslím, že nemá cenu to nějak přílišně obcházet kol a kolem. Stačí kliknout na výše uvedený odkaz a brouzdat. Uvidíte, že vás zcela pohltí a vy se budete potápět hlouběji a hlouběji do starších článků až zjistíte, že v tom, stejně jako já, docela plavete!


Váš DžejKej
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenka K. Lenka K. | Web | 28. května 2010 v 16:42 | Reagovat

Jéé :-D To je miléé :-) Díky moc! ;-)Teď jsem byla týden na vodolyžařském výLétě, takže moc mokrých čLánků nepřibylo, ale naPraví to vodoPád, který se blíží čím dál tím víc...

2 J. K. Herman J. K. Herman | E-mail | Web | 28. května 2010 v 16:57 | Reagovat

Chňa! To rád slyším! Ne že bych té vody neměl dost z těch neustálých dešťů (dnešek je parádní vyjímka) ale i tak se patřičně těším. Ze samé radosti postavým pod skaliskem vodní mlýn a alternátorem si vyrobým tolik energie, že s ňou budu moct svítit ještě nějaký ten pátek... :-)

3 Lenka Krušinová Lenka Krušinová | Web | 29. května 2010 v 1:32 | Reagovat

:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama