Kapitola... huh?... jo! ... sedmnáctá - Kdo si hraje nezlobí

22. srpna 2010 v 13:15 | Džejkej |  Džejkejův průvodce po galaxii
Jojo... někde jsem to četl. Snad v rudým právu, nebo na plakátě nějaké rockové kapely. To je ovšem fuk. Hlavní je, že to je děsnej kec!

Začněmež nějaký ten rok zpátky, kdy jsem v rámci školy (ach jak vděčné téma - tak cooo děckaaa, už se těšíte? - muhehehe) zvažoval, zda uvážit jaký projekt si jakože zvolím. Jakože ten závěrečnej. Jakože ten úplně nejzávěrečnější ze všech závěrů a uzávěrů. Můj závěr byl nakonec takový, že převážila myšlenka stvoření vlastní adventury. Měla to být pecka a bomba a třaskavina prvního stupně, ale... teď po pár letech už na tom vážně musím dělat a není to žádný med, cukr či snad nějaké umělé sladidlo. Zkrátka makačka s nálepkou "sugarfree".

Tak vám alespoň něco málo o té hře řeknu. Bude se jednat o nejlepčejší adventuru, ktrerá kdy světlo světa spatřilo. A bude moje. Já na ní děsně zbohatnu a budu děsně bohatej (kdo by to byl býval byl řek')... No... ale to je ta méně podstatná část. Podstatnější je to, o čem bude.

Tááákže bude to příběh jednoho chudého studenta jedné nejmenované Strojky sídlící na Praskově ulici s číslem popisným 8 (slovy osm) v cca 60'000 městě zhruba 30 kilásků od Ostravy a zhruba dva kilásky od Polska, kterým protéká stejnojmenná řeka Opava. Oním jstudentem je jeden nejmenovaný chla... ok.. jsem to . No a já. Tedy mé virtuální já bude procházet školou a potkávat známé tváře a proplácávat se místním okolím.

Před nějakým časem jsem psal, že se určitě ještě zmíním o panu učilteli Bernardovi. A ta chvíle nastala. Tamtadadadadadadadááááá. I když on by asi víc ocenil, kdybych napsal něco jako 'Tamta+da^4+dááááá', nicméně pravděpodobnost, že si to přečte je zhruba taková, že po letech evoluce bude nová forma šneka schopna dosáhnout 99,9999% rychlosti světla (jen pro jistotu... mizivá... ještě mizivější než mizivá). No zkrátka tento učitel bude ústřední postavou (samozřejmě až po mě :-) ) této hry a mým úkolem bude mu pomoct sestavit jeden z jeho šílených vynálezů a následně po rozchození tohoto ďáblova stroje už jen zařídit takovou... maličkost.... zachránit svět před zkázou... :-)

Tak se těšte a pro zvědavce posílám v odkazu malou ukázku ze hry, který bude v závěru mnohem delší a trošku jinak pořešená nicméně... uvidíte tam mě a pohled na vstupní bránu (jednu ze dvou) naší školy... tak užívejte ve zdraví a pište slova chvály, jinak ten svět nebudu zachraňovat a budete... toťtok... nahraní...


Váš spasiťeeeel... Džejkej...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krabička Krabička | 22. srpna 2010 v 13:27 | Reagovat

cokoliv, jen ne, nahraní! ale vypadá to pěkně :))

2 Lenka Krušinová Lenka Krušinová | 29. srpna 2010 v 21:15 | Reagovat

Wóów! Tak koukám, že se zas bude na co těšit ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama