Únor 2011

Špatné časy?

27. února 2011 v 20:56 | tlapka |  potlapkanej svět
Jo, asi bych měla myslet pozitivně, ale moc to nejde...
Nicméně je pár věcí, které mě těší. :)

K - 38: Myšlenka rasy rozbíjí masy...

16. února 2011 v 14:33 | Džejkej |  Džejkejův průvodce po galaxii

No a ne že ne! Vždyť je to furt jen samé myškování se slovy. Někdo vymyslí slovo pro něco a najednou je z toho 'něčeho' ještě větší problém a probírané téma. Ale to jen tak na okraj. Řekl jsem si totiž, že Vám povím příběh z jedné planety ve vzdálené galaxii, která se však od té naší liší jen pramálo. A proč že zrovna příběh z těchto krajin? Protože právě tam v jedné jižní zemi možná rasizmus vznikl. A pokud ne přímo vznikl, tak se rozšířil. Pohodlně se usaďte, právě začínáme:

Long time ago... in a gallaxy faaar faaaar away... ale ne, to už tu párkrát bylo... a možná i s méně gramatickýma chybama...K - 37: Ples a další vžžž věci

15. února 2011 v 17:14 | Džejkej |  Džejkejův průvodce po galaxii
Dnes vás sice ochudím o novou lokaci na mapě, přes to vás obohatím o své zážitky...  alespoň o část z nich...  to jen, kdyby to někoho zajímalo...


K - 36: Nolybabský bunkr

9. února 2011 v 16:24
Dneska se při cestách po galaxii zastavíme u prapodivného místa, kde se nachází nejhlubší bunkr. Vítejte v místě jménem Nolybab.


K - 35: Seš fakt kámoš, dík...

8. února 2011 v 17:55 | Džejkej |  Džejkejův průvodce po galaxii
Jo... tohle ,ůžu poslední dobou říct všem kámošům, kámoškám, kámoščatám či kámbriím...

No a nejlepčejší je, že vlastně ani nekecám. Lidi, zdraví vás pozitivně naladěný Karel, čehož si važte. Páč takových Karlů není nikdá dost.

Vlastně ani nevím, co mě nutí se o to dělit s lidma, které absolutně neznám a taky s vyhledávacíma botama (s těma hlavně... dneska snad každá první [to jakože uplně každá] návštěva je vlastně velký obuvnický podfuk). Možná je to proto (ta nutnost podělit se, ne ta Baťo-rie), že když o tom píšu, jsem vlastně ještě více spokojený. Takže čistě teoreticky... kdybych psal o tom, že se mám fajn a cítil se tak líp, musím hned napsat znova to že se mám vlastně líp, než jsem se měl, než jsem to napsal, což by ovšem způsobilo další bod štěstí, o který bych se ale musel zase podělit a pak...  pak bych se dostal do stádia, kdy by mi bylo tak dobře, až by to bylo uplně nejdobřejší dobro v celém dobrotivém Vesmíru.

A nebo by z toho byl jen zaspamovaný blog... :-]


Teď budu trochu zahýbat...  eeeh... teda ve smyslu, že jakože odbočím, aby nedošlo k nedorozumnění...