Červenec 2012

Strip řidičský

29. července 2012 v 23:10 | Džejkej |  Halucinační všehochuť
Řidiči to dnes nemají vždy jednoduché. A právě o tom je i dnešní strip:


Vskutku, jak bezohledné!

Plác a mlask!
Váš, sám mizerně řídící, Džejkej

Strip měsíční

27. července 2012 v 22:10 | Džejkej |  Halucinační všehochuť
Ach ta bílá luna. Odpradávna fascinující spoustu lidí. Odpradávna spjata s všelijakými mýty a pověstmi. Jako první by nejednoho napadli třeba takoví... ale víte co, raději se na to podívejme v dnešním tématickém stripu:


Páč byli a jsou lidé, kteří dokážou život znepříjemnit i více než nějaký ten lykantrop.

Takže ať už jste plátci daní či nikoliv, mějte se fajn!
Plác a mlask!
Váš Džejkej

Strip ozářený

26. července 2012 v 20:50 | Džejkej |  Halucinační všehochuť
Přeju pěknou denní dobu (ono to je takové to... no... univerzální),

já vím, já vím. Mlčel jsem. A mlčel jsem dlouho. Sice ne tak dlouho jako jeden nejmenovaný horník z profláklé básně, ale i tak! A mlčet ještě nejspíš budu. Dneska sice jeden strip naservíruju, ale budoucnost tak světlá (ozářená - muhehehe) nebude. Ptáte se proč? Že ne? I tak vám to prozradím! Bohužel jsem vytížen prací. Prací, která mě sice baví, ale i tak každý den pohltí času až běda. :-)

I přes ten shon jsem však stihl jednu fajn věc. Vyhrál jsem soutěž o nový design známého to výběrového blogu "tema.blog.cz". Hlasování to bylo napínavé a ještě pár dní před koncem jsem prohrával. Pak se však vše záhadně obrátilo v dobré pro mě a tak se můžete brzy těšit na rozhovor s mou maličkostí a nového kabátku již zmiňovaných stránek. Všem případným hlasatelům (hmm... nejsou to ti pánové v televizi? to je fuk...) děkuji. :-)

Teď již ale hurá na dnešní, opět postapokalypticky laděný, strip.


Mějte se rádi, děcka! Jo, a plác a mlask!
Váš Džejkej

Strip filharmonický

3. července 2012 v 20:29 | Džejkej |  Halucinační všehochuť
Páč byl poslední dobou všude dookola shon, tak se ozývám až včil.

Člověk si řekne, že odstěhovat se z kolejí, dorazit na koleje jiné, aby mohl v klidu nastoupit do práce není až taková věda. No... je. Všechno už se ale relativně uklidnilo a já vám tak můžu poprvé v historii psát ze samotné matky měst.

V dnešním stripu se koukneme na jisté problémy, se kterými se musejí podotýkat nejen členové filharmonie. Právě oni jsou však pomyslnými, byť lehce zoufalými, hrdiny jednookénkového čehosi.

Jo, a tuším, že tenhle nápad už asi byl několikrát zpracován jinými lidmi, ale páč jsem na to osobně nenarazil, šel jsem do toho. :-)


Na vyprávění by toho teď bylo mnohem víc, ale páč bych musel vynaložit fest úsilí do toho, zformulovat to záživnou a čtivou formou, tak vás můžu co? Správně! Můžu vás poprosit o prominutí. Tož tak teda nabrzkou! (pro mě bohužel vstávanou)

Plác a mlask!
Váš Džejkej