Srpen 2012

Strip šachový

25. srpna 2012 v 15:29 | Džejkej |  Halucinační všehochuť
Říká si, že šachy jsou královskou hrou. Ne každý však může tuto hru hrát. Zvláště za jistých situací...


Tož plác a Oi!... eeeh... chci říct mlask...
Váš Džejkej

Strip pátračský a nějaké to "něco" dookola

21. srpna 2012 v 22:40 | Džejkej |  Halucinační všehochuť
Jsem opět zde. A se mnou přišel strip! A taky nějaké to překvápko. Tedy to překvápko to bylo spíše pro mě, ale... kdo ví, třeba vás potěší taky. Nepředbíhejme ovšem a vezměmež to hezky popořadě. :-)

To že si všichni utahují z policajtů je věc jasná. Já jsem tomu chtěl udělat alespoň pro tentokrát přítrž. Dnes si tedy ukážeme, že i takoví zlodějíčci občas doplatí na svou mozkovou kapacitu.


No... když se nad tím člověk tak nějak zamyslí, třeba bychom v zoufalé situaci jednali stejně. Kór kdybychom tak dokonale odpovídali jejím požadavkům, což?

Teď už ale honem na ono překvápko. Pár dní zpátky mi zavolala nadšená kamarádka s tím, že viděla jeden můj strip na fejsbůku. Což by nebylo nic zvláštního. Přecejen je tam mám všechny hezky uložené v přehledném albu. Jenže! Je tu jedno 'jenže'. Onen strip nebyl zveřejněn v mém albu, nýbrž na jedné z těch populárních stránek, které denně zveřejňují nějaké ty obrázky, které považujou za zajímavé/vtipné/kdovícojště. Během dne tak strip, který má v mém albu možná něco málo přes deset 'lajků' získal, na oněch zmíněných stránkách, 'lajků' více než 400! Nehledě na téměř stovku dalších sdílení. Inu, mé ego zas jednou povyrostlo a vykouzlilo mi na tváři samolibý úsměv. :-)

A když už jsme u úsměvů, přihodím ještě jedno dnešní fofrdílko. Tak se mějte rádi a usmívejte se, děcka!

Plác a mlask!
Váš Džejkej