Březen 2013

Džejkejova jednočlenná kapela ve Vagonu

24. března 2013 v 17:37 | Džejkej
Jak s oblibou říkávám,"reklama je všude a ještě dlouho bude".

Proto si jednu takovou právě teď krátce udělám.

Možná je vám totiž známo, že jsem hrdým členem jednočlenné kapely s provizorním názvem Black Flek. No a právě toto uskupení bude mít dnes tu čest stanout na pódiu slavného klubu Vagon a zabékat publiku pár svých songů. Stejně jako tento report to bude jen krátké, ale to nic nemění na faktu, že to bude jízda. Krom mě totiž v prvé řadě vystoupí kapely Fousy Mojo a Soulmate, takže o zábavu nebude nouze. Večer pak završí Doors revival. To už je hodně muziky za málo peněz, což?

Takže pokud nevíte co s načatým večerem, honem do pražského Vagonu! V osm hodin večerních začíná šou!

Plác a mlask vespolek!
Váš Džejkej

Sir Terry Pratchett

9. března 2013 v 15:03 | Džejkej |  Halucinační všehochuť
Stripy sic opět stagnují, nicméně své třídenní volno jsem se rozhodl nějak tvůrčně (tvůrčně, tvůrčně... no, to je fuk) využít. Proto jsem v rámci zahnání nudy něco narychlo načmáral. Tedy ne jen tak něco. Dokonce ani ne jen tak někoho. Terčem mého virtuálního štětce se dnes stal sám Sir Terry Pratchett.

Proč právě on? Protože mě již několik let provází každodenními cestami v různorodých dopravních prostředcích a odhání jakékoliv náznaky blbé nálady. Protože mě inspiruje a dává prostor k novým, zajímavým myšlenkám. Ale hlavně proto, že je pro mě příkladem moudrého a ctihodného člověka.

A snad mi odpustí, že v mých rukou trošku "Znedvědovatěl". :-)

Tak plác a mlask!
Váš Džejkej